باربری تهران اتوبار تهران چلسی باربری تهران اتوبار تهران چلسی .

باربری تهران اتوبار تهران چلسی

فروش سگ ژرمن شپرد ورک لاین


فروش پنج توله سگ ژرمن شپرد ورک لاین با اصلات فوق العاده باهوش و شجره داره به قیمت مناسب

جهت خرید و اطلاعات بیشتر با شماره های : 09195686525 تماس بگیرید

اطلاعات درباره نژاد ژرمن شپرد و خلق و خو
ژرمن شپرد به آلمانی Deutscher Schäferhund نام دارد یکی از نژاد های اصیل آلمانی است که برای نخستین بار در سال ۱۸۹۹ ثبت گردید. سگی باهوش، شجاع و مناسب برای کارهای مختلف از جمله گله داری، نگهبانی، راهنمای نابینایان، همراه خانواده، و جستجو و نجات است. قد استاندارد تا جدوگاه در نرها ۶۰ تا ۶۵ سانتی‌متر و در ماده‌ها ۵۵ تا ۶۰ سانتی‌متر است. طول عمر از ۹ تا ۱۳ سال است.

این نژاد را اکثر افراد به دلیل استفاده در فیلم‌هایی نظیر رکس می‌شناسند و همچنین این سگ حضور مؤثری در صحنه‌های امدادی دارد. در خاورمیانه دسته‌هایی از شپردهای پلاس فراوان هستند اما نژاد ژرمن شپرد بیشتر در اروپا زندگی دیده شده‌است.

ژرمن شپرد در تمام ایام به دلیل رفتار و ساختار بدنی ممتازش در بین سایر نژادها مورد انتخاب قرار گرفته‌است و حتی ویژگی‌های دفاعی و تربیت‌های اختصاصی آن نیز به معرض قضاوت گذارده می‌شود. مهمترین ویژگی در این نژاد رفتارهای اشرافی، شهامت و توانایی آموختن رفتارها و فعالیت‌های اختصاصی است. نخستین ویژگی یک جرمن شپرد خوب، قدرت، چالاکی، عضلات مناسب و هوشیاری است. رنگ در سگهای ژرمن شپرد متفاوت است و تقریباً اکثر رنگها قابل قبول هستند. با این وجود رنگهای خیلی کم رنگ یا سفید یک دست قابل قبول نمی‌باشد. البته قابل ذکر است که یک ژرمن اصیل حتماً نباید داری شیب باشد بسیاری از نژادهای اصیل ژرمن که از مولدین اولیه بدون شیب هستند. ویکی پدیا


برچسب: فروش سگ، خرید سگ، ژرمن شپرد ورک لاین، فروش سگ ژرمن شپرد، ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۰۴:۴۷ توسط:محمدرضا مهدوی موضوع: نظرات (0)